15. března 2020

V souvislosti s Covid-19 jsme rozšířili nabídku o ucelený a vysoce modulární systém detekce teploty osob

V souvislosti se vzniklou situací ohledně COVID-19 jsme naši nabídku rozšířili o termokamery. Termokamery dokáží měřit tělesnou teplotu osob při vstupu do chráněného prostoru a identifikovat tak potenciální nositele nákazy.

Aktuální situace v souvislosti s pandemií COVID-19 nás přinutila zamyslet se nad způsoby a úrovněmi prevence a ochrany sebe, svých nejbližších, klientů a spolupracovníků. Jednou z aktuálních otázek dnešních dnů je včasná detekce potenciálních nositelů nákazy při vstupu do objektů a uzavřených prostor.

Společnost CASH TRANSPORT SERVICES CZ, jako dlouholetý poskytovatel služeb v oblasti technického zabezpečení a bezpečnostních řešení, přichází s nabídkou uceleného systému detekce teploty osob při vstupu do chráněného prostoru.

Pro větší přehlednost jsme připravili 5 variant termokamerových řešení - od vysoce sofistikovaného modulu až po jednodušší mobilní zařízení.

Všechna uvedená řešení jsou modulovatelná a mohou být upravena resp. doplněna na základě požadavků klienta a specifické charakteristiky objektu. V případě zájmu jsme připraveni zodpovědět otázky, případně upravit tyto varianty pro konkrétní potřeby společnosti.

Přečíst více informací o termokamerách.

Chcete se dozvědět více o našich službách?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map