technické služby

Antidronová ochrana objektů

Antidronová ochrana objektů je technické řešení zajišťující ochranu objektů před bezpilotními letadly (drony).

Cashts banners hlv

S přibývajícím počtem bezpilotních letadel (dronů) se zvyšuje i možnost jejich zneužití ke špionáži, infiltraci, sabotáži, pašování či terorismu.

Společnost Cash Transport Services CZ je držitelem licence na poskytování technické služby v oblasti bezpečnosti. Součástí našich služeb je i návrh, projektování, instalace, servis a údržba systémů antidronové ochrany objektů.

Dokážeme zajistit návrh koncepce řešení, konzultace, jakož i samotnou realizaci, zaškolení a následnou správu antidronového systému.

Systém antidronové ochrany objektů funguje v pásmu 10.5-10.6GHz s nízkým výkonem 0,5W, který je neškodný pro lidský organismus. Není ovlivňován povětrnostními, světelnými nebo hlukovými vlivy.

Antidronovou ochranu je vhodné kombinovat s kamerovým systémem, respektive PTZ kamerami, které se při detekci automaticky zaměří na detekovaný cíl.

Antidronová ochrana objektů může být řešena jako pevná instalace nebo mobilní řešení pro dočasné objekty. Antidronová ochrana je vhodná pro letiště, věznice, hraniční prostory, rozvodny, elektrárny, objekty v ropném a plynárenském průmyslu, vojenské objekty, vodní přehrady a nádrže, obytné čtvrti, farmy, datová centra, ale také veřejné a sportovní akce.

Pokud máte zájem o dodávku systému antidronové ochrany objektů, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o antidronovú ochranu objektů?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map