technické služby

Elektrický zabezpečovací systém (EZS)

Elektrický zabezpečovací systém (EZS) je technické zařízení sloužící k detekci narušení objektu. Při identifikaci narušení bezpečnosti vyšle zabezpečovací systém varování vybraným osobám, případně Pultu centrální ochrany naší společnosti.

Cashts banners hlv

Společnost Cash Transport Services CZ, jako držitel licence na poskytování technické služby v oblasti bezpečnosti nabízí komplexní řešení elektrického zabezpečení objektů - od návrhu přes projektování a instalaci až po servis a údržbu.

Elektrický zabezpečovací systém je vhodný pro všechny zákazníky - firmy i fyzické osoby, kteří chtějí zvýšit bezpečnost svého majetku.

Při návrhu a realizaci elektrického zabezpečovacího systému kombinujeme několik technologií - od magnetických detektorů sledujících otevření dveří, přes detektory rozbití skla, infrapasivní detektory rozpoznávající pohyb člověka v prostoru, až po požární detektory a detektory úniku plynu. Aby bylo možné okamžitě vyhodnotit charakter poplachu, systém je vhodné kombinovat s kamerovým systémem, případně napojit na pult centrální ochrany naší společnosti.

Elektrický zabezpečovací systém

Elektrický zabezpečovací systém je nejvhodnější realizovat ještě během projekční fáze objektu, díky bezdrátovým technologiím a velkokapacitním akumulátorům je však možné zabezpečovací systém nasadit i pro stávající objekty - a to bez větších zásahů.

Pokud máte zájem o elektrický zabezpečovací systém, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o elektrický zabezpečovací systém?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map