technické služby

Integrační bezpečnostní systém (IBS)

Integrační bezpečnostní systém (IBS) poskytuje centrální řešení zabezpečení objektů. Díky vysoké modularitě dokáže spojit přístupové, zabezpečovací, požární a kamerové systémy do jednoho grafického rozhraní, jehož prostřednictvím lze ovládat všechny bezpečnostní systémy.

Společnost Cash Transport Services CZ je systémovým integrátorem integračního bezpečnostního systému C4.

C4 je modulární systém vhodný pro klienty různých velikostí a zaměření - administrativní budovy, průmyslová centra, obchodní řetězce, korporace, dopravní podniky a bezpečnostní agentury. Díky otevřené architektuře je možné přizpůsobit jej konkrétním potřebám malých i velkých instalací.

Díky své flexibilitě dokáže bezpečnostní systém C4 kombinovat různé bezpečnostní systémy - od přístupových systémů, přes zabezpečování a kamerové systémy, až po požární systémy. Díky systému C4 lze všechny tyto systémy centrálně spravovat a monitorovat prostřednictvím jednoho uživatelského rozhraní.

Kromě centrálních monitorovacích funkcí nabízí bezpečnostní systém C4 i možnost automatizace bezpečnostních procesů, včetně inteligentní identifikace hrozby a návrhu možných řešení krizových situací.

Systém C4 od společnosti Gamanet a.s. nabízí široké možnosti využití. O všech funkcích a možnostech systému se dozvíte na stránce www.C4portal.com a od našich konzultantů a integrátorů.

Pokud máte zájem o integrační bezpečnostní systém, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o integrační bezpečnostní systém C4?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map