technické služby

Kamerový systém (CCTV)

Kamerový systém (CCTV) zajišťuje monitorování pohybu osob, vozidel a jiných předmětů zájmu. Je vhodný pro všechny zákazníky, kteří chtějí zvýšit bezpečnost sebe a svého majetku, případně použít záznam z kamerového systému při dokazování trestné a přestupkové činnosti, či pojistných událostí.

CCTV

Společnost Cash Transport Services CZ je držitelem licence na poskytování technické služby v oblasti bezpečnosti. Součástí našich služeb je i návrh, projektování, instalace, servis a údržba bezpečnostních kamerových systémů na míru.

Kamerový systém je vhodný pro monitorování vnějších a vnitřních prostor. V případě zajištění rozsáhlejších objektů dokážeme kamerový systém kombinovat s perimetrickým detekčním systémem.

Kamerový systém instalujeme buď jako uzavřený okruh dostupný pouze v místě klienta (CCTV), integrační bezpečnostní systém s možností vzdáleného přístupu nebo řešení napojené na pult centrální ochrany naší společnosti.

Kamerový systém

Spolupracujeme s více výrobci kamerových systémů, které vybíráme na základě analýzy požadavků zákazníka. Jsme držitelem více než 500 certifikátů, které nás opravňují instalovat a servisovat kamerové systémy značek Hikvision, Dahua, Tiandi, Avigilon, Axis Communications a UNV.

V souvislosti se vzniklou situací kolem COVID-19 jsme naše portfolio rozšířili o termokamery, které dokáží měřit tělesnou teplotu osob při vstupu do chráněného prostoru, a identifikovat tak osoby se zvýšenou tělesnou teplotou.

Pokud máte zájem o kamerový systém, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o kamerový systém?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map