technické služby

Perimetrický detekční systém

Perimetrický detekční systém slouží k detekci narušení hranic (perimetru) monitorovaného prostoru. V závislosti na velikosti a charakteru střeženého objektu je možné kombinovat několik systémů.

Perimeter

Společnost Cash Transport Services CZ, jako držitel licence na poskytování technické služby v oblasti bezpečnosti, nabízí komplexní řešení perimetrických detekčních systémů - od návrhu přes projektování a instalaci až po servis a údržbu.

Při návrhu a realizaci perimetrické ochrany objektů kombinujeme několik druhů systémů - od pohybových detektorů na bázi infračervených a mikrovlnných paprsků přes speciální laserové detektory, radary, optická vlákna, detektory seismické aktivity, termokamery a kamerové systémy s analytikou obrazu v reálném čase.

Perimetrický detekčný systém

Aby bylo možné okamžitě vyhodnotit charakter poplachu, perimetrické systémy je vhodné kombinovat s kamerovým systémem, případně napojit na pult centrální ochrany naší společnosti.

Perimetrickou ochranu objektů je nejvhodnější realizovat ještě během projekční fáze objektu, protože jednotlivé perimetrické systémy vyžadují stavební předpřípravu různého druhu. V případě potřeby však dokážeme naprojektovat a zrealizovat perimetrickou ochranu již existujících objektů.

Pokud máte zájem o perimetrický detekční systém, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o perimetrický detekční systém?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map