Strážní služby

Pult centrální ochrany (PCO)

Předmětem Pultu centrální ochrany (PCO) a Video pultu centrální ochrany (VPCO) je nepřetržité monitorování objektů klienta a zajištění jeho ochrany a bezpečnosti - 24 hodin denně, 365 dní v roce. Při signalizaci poplachu pracovníci Pultu centrální ochrany prověří důvod narušení a vyšlou zásahovou jednotku, která objekt dohodnutým způsobem zajistí.

PCO

Pult centrální ochrany lze napojit na elektrický zabezpečovací systém, elektrickou požární signalizaci, kamerový systém, perimetrický detekční systém, případně integrační bezpečnostní systém. Dokážeme tak identifikovat poplach z více zdrojů - při sabotáži, narušení hranic objektu, požáru, výpadku elektrické energie, porušení vysílacího zařízení, nebo jiného monitorovacího zařízení.

Pult centrálnej ochrany

Komunikace mezi objektem a Pultem centrální ochrany může probíhat několika způsoby - prostřednictvím stávající telefonní linky, přes internetové připojení nebo GSM, resp. GPRS signál. Pro zajištění vysoké dostupnosti signálu doporučujeme použít kombinaci komunikačních kanálů.

Pult centrální ochrany provozujeme při zachování nejpřísnějších bezpečnostních opatření, pracovních postupů a bezpečnostních pravidel. Prostory Pultu centrální ochrany jsou neustále monitorovány a kamerové záznamy, jakož i záznamy o stavu monitorovaných objektů, jsou archivovány pro maximální bezpečnost všech stran.

Nedílnou součástí Pultu centrální ochrany je zásahová jednotka (zpravidla dva ozbrojení pracovníci SBS), která promptně reaguje na nejrůznější typy poplachů. Postupy a rozsah služeb jsou předem dohodnuty se zákazníkem na základě jeho požadavků. Společnost Cash Transport Services CZ dokáže poskytovat služby Pultu centrální ochrany a zásahové jednotky na celém území České republiky.

Pokud máte zájem o služby Pultu centrální ochrany, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o služby Pultu centrální ochrany?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map