Přeprava a hotovost

Příprava hotovosti a samoobslužné pokladny

Služby přípravy hotovosti a samoobslužné pokladny jsou vhodné pro všechny klienty, kteří na svých provozovnách přijímají hotovostní platby.

Příprava hotovosti

Předmětem přípravy hotovosti pro prodejny je příprava hotovostních balíčků pro prodejní provozovny. V závislosti na požadavcích jsou bankovky a mince v požadovaném množství a nominální hodnotě připraveny a doručeny do jednotlivých provozoven. Stejným způsobem je zajištěn i odvoz tržeb, případně jejich další zpracování.

Kromě přípravy hotovosti pro prodejny dokáže Cash Transport Services CZ zajistit i provoz samoobslužných pokladen. Samoobslužné pokladny jsou určeny pro provozovny, které přijímají hotovost, přičemž dokáží proces přebírání, počítání, ověřování a účtování hotovosti urychlit a zefektivnit. Samoobslužné pokladny umožňují vkládat bankovky a mince samostatně nebo hromadně, přičemž zařízení je spočítá, ověří pravost a bezpečně uloží. Hotovost je následně pracovníky Cash Transport Services CZ odvedena a poukázána na účet klienta.

Využitím samoobslužných pokladen se odbourají činnosti spojené s přebíráním a počítáním hotovosti. Zaměstnanci tak mohou využít čas efektivněji, případně obsloužit jiné zákazníky. Výhodou samoobslužných pokladen je automatizace práce s hotovostí a s tím spojená úspora času a peněz, menší chybovost a zvýšení tržeb.

Pokud máte zájem o služby přípravy hotovosti nebo samoobslužné pokladny, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o služby přípravy hotovosti?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map