Přeprava a hotovost

Dotace bankomatů (ATM)

Služby dotací bankomatů (ATM) jsou určeny pro provozovatele výdejních a vkladových (recyklačních) bankomatů, prodejních kiosků a automatických pokladen, kteří potřebují zajistit jejich bezpečný a nepřetržitý provoz.

ATM

V rámci služeb dotací bankomatů zajišťujeme kompletní servis - od plánování dotací přes plnění kazet hotovostí v požadované nominální hodnotě až po zpracování odvedené hotovosti, úschovu hotovosti a následné poukázání finančních prostředků na bankovní účet klienta, resp. odvod do ČNB.

V případě problémů s bankomaty, resp. kiosky, dokážeme zajistit servis na úrovni SLA. Pokud odstranění softwarových nebo hardwarových závad vyžaduje zásah výrobce, resp. autorizovaného servisního centra, naši pracovníci dokáží zajistit bezpečnostní dohled při výkonu těchto služeb třetími stranami.

Dotácie bankomatov

Aby bankomaty, resp. kiosky fungovaly vždy přesně a bezchybně, staráme se o jejich čištění, údržbu a pravidelné doplňování spotřebního materiálu.

Po dodání služeb zajišťujeme klientům kompletní reporting - od frekvence zásahů až po finanční reporting dotované a odvedené hotovosti.

Přepravu kazet a hotovosti při dotacích, resp. odvodech bankomatů a kiosků, zajišťujeme pancéřovými vozidly, které jsou v reálném čase monitorovány několika nezávislými systémy a sledovány pracovníky Pultu centrální ochrany. Všechny záznamy o stavu, poloze, rychlosti a dalších veličinách vozidel jsou archivovány pro maximální bezpečnost všech stran.

Pokud máte zájem o dotace bankomatů a kiosků, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o služby dotací bankomatů a kiosků?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map