Přeprava a hotovost

Úschova finanční hotovosti

Služba úschovy finanční hotovosti je určena pro klienty, kteří potřebují bezpečně uložit finanční prostředky na kratší nebo delší období.

Uschova

Předmětem úschovy finanční hotovosti je bezpečné a bezúročné uložení hotovosti na dobu určitou nebo neurčitou. Úschovu nejčastěji poskytujeme jako přidruženou službu při zpracování hotovosti nebo dotaci bankomatů, dokážeme ji však poskytnout i nezávisle.

Pro krátkodobou nebo dlouhodobou úschovu mohou klienti využít některé z úschovních středisek v České republice a na Slovensku. V případě potřeby dokážeme zajistit i bezpečnou přepravu finančních hotovostí z provozovny klienta přímo do našich středisek.

Všechna úschovná centra jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi - od elektrických zabezpečovacích systémů přes kamerové systémy až po systémy kontroly vstupu.

Úschova finančnej hotovosti

Úschovu finanční hotovosti provádíme při zachování nejpřísnějších bezpečnostních opatření, pracovních postupů a bezpečnostních pravidel. Prostory úschovných center a trezorů jsou neustále monitorovány a kamerové záznamy jsou archivovány pro maximální bezpečnost všech stran.

Pokud máte zájem o úschovu finanční hotovosti nebo cenin, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o službu úschovy finančních hotovostí?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map