Přeprava a hotovost

Třídění a počítání bankovek a mincí

Služby třídění a počítání bankovek a mincí jsou vhodné pro všechny klienty, kteří potřebují pravidelně a bezpečně zpracovávat své hotovostní tržby. Jsou stejně určeny pro individuální provozovny, jakož i sítě prodejen.

Třídění

Předmětem zpracování hotovosti je i třídění bankovek a mincí podle počtu, nominální hodnoty, pravosti a kvality, jakož i vyřazování nevhodné hotovosti z oběhu a její odvod do ČNB.

I přesto, že bankovky a mince jsou chráněny ochrannými prvky, mohou se v peněžním oběhu vyskytnout i padělky. Pravost bankovek proto ověřujeme zařízeními schválenými Evropskou centrální bankou.

Triedenie a počítanie bankoviek a mincí

Služby zpracování hotovosti ve velké míře využívají naši bankovní klienti, pro něž zajišťujeme třídění a počítání bankovek a mincí společně se službami dotací bankomatů a kiosků, recirkulace hotovosti a odvodů do ČNB.

Služby zpracování hotovosti aktivně využívají i naši firemní klienti - obchody a poskytovatelé služeb, jejichž tržby tvoří ve velké míře hotovost.

Typickým příkladem jsou klienti, kteří odvádějí hotovostní tržby do Cash Transport Services CZ CZ, přičemž po jejich zpracování tyto připíšeme na bankovní účet klienta, případně bezpečně uschováme. V případě potřeby mohou firemní klienti využít i naše přepravní služby, kdy si hotovost vyzvedneme přímo v provozovně klienta.

Zpracování hotovosti provádíme při zachování nejpřísnějších bezpečnostních opatření, pracovních postupů a bezpečnostních pravidel. Prostory zpracovatelských center, jakož i činnost jednotlivých pracovníků, jsou neustále monitorovány a kamerové (CCTV) záznamy jsou archivovány jako důkazní materiál při vzniklé diferenci - pro maximální bezpečnost vás i našich pracovníků.

Pokud máte zájem o zpracování hotovosti - třídění a počítání bankovek a mincí, kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Máte zájem o služby zpracování hotovosti?
široké pokrytí
Maximálně dostupní na celém území Moravy

Díky střediskům v Brně a Ostravě dokážeme zajistit vysokou dostupnost našich služeb na celém území Moravy.

Kontaktujte nás
Cz map